Slenkantys vartai

Slenkantys vartai nereikalauja papildomo kiemo ploto varčioms atsidaryti, kadangi įvažiavimo/išvažiavimo metu jie yra tiesiog nustumiami į dešinį ar kairį tvoros šoną. Jiems netrukdo jokios šiukšlės, sniegas ar ledas, kadangi jie juda neliesdami žemės. Slenkantys vartai gali užtverti ir itin plačius pravažiavimus, papildomu svoriu neapkraudami vyrių ir vartų stulpų, kas būdinga dvivėriams vartams. Planuojant įsirengti slenkančius kiemo vartus, vertėtų atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

  • Slenkantiems kiemo vartams nustumti į šoną reikės apie 30-40proc. daugiau vietos nei įvažiavimo plotis, t. y. bendras vartų ilgis sudarys apie 130-140 proc. įvažiavimo pločio.
  • Šiems vartams svarbus tvirtas pamatas, kuris įrengiamas atsižvelgiant į vartų svorį, plotį, judėjimo kryptį.
  • Kad vartus būtų patogu automatiškai atidaryti/uždaryti, padidinti visos teritorijos apsaugą, rekomenduojama naudoti kokybišką vartų automatiką, kurią galite išsirinkti pas mus.

Dvivėriai vartai

Dvivėriai vartai yra puikus pasirinkimas jei kiemo viduje ar išorėje yra pakankamai vietos vartų varčioms atsidaryti. Varstomi vartai yra montuojami ant stulpų. Jie gali atsidaryti į kiemo vidų arba į išorę, arba viena varčia į vidų, o kita – į išorę. Taip pat, jie gali būti sudaryti iš vienos arba dviejų varčių. Varstomiems kiemo vartams labai svarbūs stulpai – priklausomai nuo vartų pločio bei svorio reikia pasirinkti tinkamą stulpų diametrą, sienelių storį ir įbetonavimo gylį bei plotį. Kad vartai tarnautų ilgai ir veiktų tolygiai, reikalinga naudoti kokybišką vartų furnitūrą. Tam, kad vartus būtų patogu automatiškai atidaryti/uždaryti, padidinti visos teritorijos saugumą, rekomenduojame naudoti kokybišką vartų automatiką parenkamą atsižvelgiant į varčių svorį ir plotį. Tinkamą automatiką galite įsigyti pas mus. 

Slenkančių vartų automatikos

BFT DEIMOS 600 AC MAG

ROGER H30/600

CAME BXB-608AGS

Dvivėrių vartų automatikos

BFT KUSTOS ULTRA BT A25/40

ROGER BE 20

CAME KRONO 300/310/500