Polisadinės tvoros

Polisadinė tvora – metalinė tvora yra puikus sprendimas tiems, kurie vertina ir kokybę, ir vaizdą. Ši moderni tvora suteiks Jūsų kiemui privatumą ir saugumą, kuris truks ilgus metus, nes tvora pagaminta iš cinkuoto metalo, kuris yra nudažytas milteliniu būdų, pagal Jūsų pasirinktą spalvą iš RAL paletės. Tvora gali būti ir horizontalaus, ir vertikalaus tipo. Šis tvoros variantas yra ypatingai patvarus dėl naudojamų tvirtų cinkuotų vamzdžių, todėl tvora galėsite džiaugtis ilgus metus.

Rombo tvoros

Viena populiariausių šių dienų skardinių tvorų tipo tvora. Ši tvora tiks prie daugelio eksterjerų. Tvora skirta tiems, kurie vertina privatumą ir modernumą. Ji yra pakankamai tvirta, dėl savo standumo briaunų. Tvora pagaminta iš cinkuotos skardos, kuri yra dažyta gamykliškai milteliniu būdu. Tvora dažyta iš abiejų pusių, ir iš fasadinės pusės, ir iš kiemo, todėl gražiu vaizdu galėsit džiaugtis ir Jūs, ir Jūsų kaimynai bei svečiai.

Žaliuzi tvoros

Žaliuzi tvora – tvora pagaminta iš specialiomis staklėmis sulankstytų cinkuoto metalo profilių. Cinkuoti profiliai yra dažyti gamykliškai milteliniu būdu, pagal RAL paletę, o tai užtikrina gaminio apsaugą nuo korozijos poveikio. Ši tvora puikiai tiks mėgstantiems tradicines tvoras ir privatumą. Dėl tankiai išdėstytų tvoralenčių, ši tvora yra beveik nepermatoma iš išorės. Šio tipo tvoros tapo labai populiarios tarp tų, kurie nenori rūpintis tvoros priežiūra ir mėgsta privatumą kieme.

Metalinės tvoros

Galime pasiūlyti išskirtinio dizaino, ar Jūsų svajonių tvorą. Turėdami ilgalaikę patirtį ir pagaminę ne vieną išskirtinį projektą, galėsime padaryti ir Jūsų kiemą visiškai išskirtiniu. Tvoras gaminame iš metalinių vamzdžių, strypų, vamzdelių ir įvairiai lankstytų metalinės skardos juostų. Tokios tvoros gali montuotis ir tarp esamų stulpų ir ant išlieto betoninio pamato. Metalinių tvorų pavyzdžius rasite mūsų galerijoje, tačiau jeigu nerasite savo svajonių tvoros, būtinai kreipkitės į mus ir mes ją padėsime sukurti, bei pastatyti Jūsų kieme.

Segmentinės tvoros

Segmentinės tvoros – tai populiariausias tvorų tipas Lietuvoje. Ši tvora yra puikus sprendimas aptverti didelę teritoriją pigiai, paprastai ir greitai. Ji yra gaminama iš cinkuotos vielos ir yra dažoma milteliniu būdu, kas suteikia tvoros ilgaamžiškumą. Tai yra optimaliausias tvoros variantas. Šio tipo tvorų būna skirtingų standartinio aukščio: nuo 1030mm iki 2430mm, taip pat, galima rinktis ir skirtingo storio bei tvirtumo vielas: 4mm arba 5mm storio. Taipogi siūlome 3D segmentines ir 2D segmentines tvoras, kurios skiriasi savo tvirtumu. 2D segmentinės tvoros sustiprintos papildomomis standumo vielomis ir taip pat ant šių segmentų nėra standumo bangų, kas suteikia tvorai geresnę išvaizdą. 

Skardinės tvoralentės

Skardinių tvoralenčių tvora skirta tiems, kurie mėgsta privatumą. Ši tvora gali būti montuojama pagal kiekvieno norus, vertikaliai su dideliais arba mažais tarpais, taip pat, iš vienos arba dviejų pusių ir horizontaliai. Ji yra itin ilgaamžiška todėl, kad tvoralentės pagamintos iš 0,5mm cinkuotos skardos, kuri yra padengta gamykliškai milteliniu būdu iš abiejų tvoralentės pusių. Šioms tvoroms nereikalinga jokia priežiūra, todėl jos skirtos tiems žmonėms, kurie nenori skirti daug dėmesio tvorai.

Cor-Ten plieno tvoros

Cor-ten plieno tvoros – išskirtiniu dizainu ir išvaizda išsiskiriančios tvoros. Tvoros pagamintos iš šio plieno ypač išsiskiria savo atsparumu aplinkos poveikiui. Cor-ten plieno metalinės tvoros puikiai atrodo natūraliai keisdamos atspalvius, taip formuodamos unikalų Jūsų kiemo vaizdą. Šilti rudi metalinės tvoros atspalviai dera su aplinkoje vyraujančia augalų žaluma ir kitais kiemo architektūros elementais. Cor-ten – tai tvirtas plienas, pasižymintis natūralia, grublėta patina ir išskirtinėmis senėjimo savybėmis . Tinkamai naudojant toks plienas yra išraiškingas, ilgalaikis ir nereikalaujantis priežiūros.

Medinės tvoros/ Degintos medienos tvoros

Deginta mediena tvoroms, išsiskirianti savo ilgaamžiškumu ir estetiška išvaizda. Tokio tipo tvoros naudojamos labai plačiai – nuo sodybų aptvėrimo iki modernių miesto namų. Parinkus tvoros spalvą, tekstūrą ir dizainą, Jūs suteiksite savo namams išskirtinumo ir unikalumo. Tam, kad tvora tarnautų ilgiau, jos gamybai naudojame patvariausią medį, kurį apdirbame specialia japoniška medienos deginimo technologija. Degintą medieną tvoroms gaminame iš eglės, pušies ir maumedžio. Deginta mediena pasižymi aukšta kokybe ir ilgaamžiškumu. 

Taip pat galime pasiūlyti ir tradicines medines tvoras, kurios dažytos du kartus, kokybiškais pagal Jūsų norimą spalvą išsirinktais dažais. 

„Šukų” tipo tvora

Išskirtinio dizaino metalinės tvoros “ŠUKOS”. Šios tvoros suteikia išskirtinai modernų vaizdą Jūsų kiemui. Šis tvoros tipas dažniausiai yra gaminamas iš 60x40mm vamzdžio ir jų viršūnės yra nupjaunamos 45 laipsnių kampu, galai užvirinami, viskas nudažoma milteliniu būdu. Tvora dažniausiai gaminama skydais, kurie vėliau yra montuojami prie betoninio pamato. Prie tokios tvoros pagaminsime tokio pat dizaino vartus ir vartelius pagal Jūsų poreikius.